Категоричен Хебър! Победи Балкан с 4:0

Спорт — 24 февруари, 2018 в 16:42 часа.

Футболистите на Хебър започнаха прекрасно пролетния полусезон, след като победиха Балкан от Ботевград с категоричното 4:0. Два гола за победата реализира Стефан Лачов, по един отбелязаха Руслан Иванов и Димитър Тошкин.
Хебър започна мача в състав: Пангев, М. Ибраим, М. Сечков, И. Иванов, Ц. Павлов, А. Велев, Д. Илиев, Р. Иванов, Ц. Тонев, Г. Георгиев, Ст. Лачов.
Хебър изигра приличен мач, който даде надежди за представянето на отбора за пролетта. Видя се, че новите попълнения се включват добре в отбора, а особено за Димитър Илиев и Руслан Иванов ще се говори доста занапред. Домакините контролираха мача през цялото време, а гостите епизодично поглеждаха към вратата на хебърци. Те отправиха първия си удар към вратата на Пангев в 40-та минута. През второто полувреме Н. Иванов – Шейха удари страничната греда след изпълнение на пряк свободен удар. През другото време, Хебър бе пълновластен господар на положението на терена и четирите гола можеха да бъдат и значително повече.