Хебър направи решителна крачка към полуфиналните плейофи

Спорт — 9 март, 2018 в 19:35 часа.

Волейболистите на Хебър направиха решителна и важна крачка към класиране в полуфиналните плейофи на Суперлигата. Момчетата на Атанас Петров победиха като гости ЦСКА с 3:1 гейма в зала „Васил Симов“ и водят с 1:0 в серията. В понеделник на „тигрите“ ще им бъде, надявам се по – леко, в препълнената Спортна зала „Васил Левски“, където ще имат обичайната подкрепа на привържениците си. Този мач още веднъж доказа, че мачовете в плейофите са много по – различни от тези в редовния сезон. В първия гейм, Хебър победи с 25:21. Последва отпускане, което домакините от ЦСКА наказаха – 25:13. В третия гейм хебърци бяха убедителни – 25:19. В четвъртия гейм поведоха още от самото начало, не изпуснаха преднината си и спечелиха с 25:21!