Хебър остави Танчо Калпаков без глас

Спорт — 31 март, 2018 в 17:50 часа.

Хебър победи отбора на Германея от Сапарева баня с 1:0 в мач от 23-и кръг на Югозападната трета лига. И друг път съм писал, че Хебър се специализира да печели трудни мачове с воля и майсторство. Днес обаче възпитаниците на Танчо Калпаков показаха най – слабата си продукция на стадион „Георги Бенковски“ през настоящия сезон. Старшията остана без глас край страничната линия, викайки на момчетата си: Хайде, време е да започнем да играем. Пазарджиклии рядко правеха повече от две точни докосвания до топката, а бракът при подаванията бе просто отчайващ. Присъстващите на стадиона около 500 зрители видяха мач, който сигурно бързо ще искат да забравят. По – ниските цени на билетите и хубавото време накараха днес повече зрители да изберат стадиона като приятно изживяване в съботния следобед. През първата част домакините имаха един удар в очертанията на вратата. Направи го Стефан Лачов, който от 4-5 метра се изхитри да прати топката в ръцете на вратаря. През втората част, когато Лачов все пак отбеляза дежурния си гол, хебърци имаха тотален превес, като ще запомним и един груб пропуск на Атанас Велев. В крайна сметка, голът на Лачов в 69-та минута се оказа достатъчен и победен.
Хебър игра в състав: Пангев, Николаев, Сечков, Ибраим, Павлов, К. Георгиев /Кр. Здравков/, Велев, Илиев, Иванов, Михайлов /Димитров/, Лачов /Г. Георгиев/.