Хебър победи Чепинец

Спорт — 3 февруари, 2010 в 17:59 часа.

След като през уикенда отбора на „Чепинец“ победи в контролна среща отбора на „Бенковски“ с 3: 2 днес, отново на стадиона в Драгор премериха сили този път с другия пазарджишки отбор „Хебър“. В оспорвана среща пред около 100 зрители двата отбора се захапаха още от първите минути, но бързо страстите им бяха охладени от главния съдия Иван Кобаков. На места терена бе замръзнал и това допълнително затрудняваше двата отбора. В крайна сметка футболистите на Хебър победиха колеги те си от Чепинец с резултат 6: 3, като на полувремето резултата бе 2:0 в полза на Хебър. С много добри прояви се отличиха футболистите на Хебър Спас Гигов, отличил се с три асистенции и няколко добри отигравания в защита, Шкодров – треньор на децата и юношите в клуба, който заедно с шест от своите възпитаници взе участие в мача и се представиха на много високо ниво. Най-открояващ се  в мача бе Найден Стефанов, който с пробивите си разнищи велинградската защита и отбеляза цели 4 гола. В защита с отлични прояви се отличи Георги Пашов дошъл от отбора на „Шипка“ с. Драгор, а в полузащита се отличи Спас Милушев дошъл от отбора на „Ботев“с. Черногорово. За отбора от Велинград най- добър в мача бе Васил Содев отличил се с няколко пробива и 2 гола. В събота „Чепинец“ продължава със сериите си от контроли. Този път ще премерят сили с първенецът на „А“ ОФГ ФК „Локомотив“ гр.Септември, като срещата ще се проведе от 14 :00 часа на стадиона в гр.Септември. Хебър от своя страна ще проведе контрола в събота от 14: 00 с първенеца на „Б“ ОФГ- Север ФК“Сарая“.
В последния момент пропадна контролата между отборите на „Бенковски“ и пловдивския „Марица“, която трябваше да се играе утре /четвъртък/ от 14: 00 отново в с.Драгор. Поради многото контузени играчи пловдивчани са отказали контролата. Изпълнителния директор Йордан Ташев заяви, че ще се търси противник, за да може футболистите на „Бенковски“ да натрупат мачове и да влязат във форма двадесет дена преди началото на пролетния полусезон във „В“ група.

Етикети: , , ,